مهندسی تشعشع
اخذ رتبه مشاوران در رشته راه و ترابری

اخذ رتبه مشاور در گروه راه و ترابری مناسب مشاوران فعال در هر یک از تخصص‌های این گروه می‌باشد.

رتبه بندی مشاوران در گروه راه و ترابری به ۵ تخصص به شرح زیر تقسیم می‌شود:

تخصص راه سازی
تخصص راه آهن
تخصص فرودگاه‌ها
تخصص بندر سازی و سازه‌های دریایی
تخصص ترافیک و حمل و نقل

شرح هر گرایش در رتبه بندی گروه راه و ترابری

راه سازی

 مراحل اول و دوم و نظارت بر اجرای راه‌های روستایی، فرعی و اصلی آزادراه‌ها، پل‌ها و تونل‌ها، انجام مطالعات امکان‌سنجی فنی و اقتصادی، مطالعه نقاط حادثه‌خیز، ترافیکی و بهسازی راه‌ها. انجام مطالعات و نظارت بر تقاطع‌های شهری و غیرشهری جزو برنامه های رتبه بندی  گروه راه و ترابری می باشد.

راه آهن

اعمال مطالعات امکان‌سنجی فنی و اقتصادی، مراحل اول و دوم و نظارت بر اجرای زیرسازی و روسازی راه آهن و ابنیه فنی مربوط و بهسازی آن‌ها. احداث ساختمان‌های جنبی (ایستگاه‌ها)، علایم، برقی کردن جزو زیر شاخه این دسته از تخصص (رتبه بندی راه و ترابری )می باشد.

فرودگاه‌ها

انجام مطالعات امکان سنجی فنی و اقتصادی، مکان‌یابی و تهیه طرح‌های مراحل اول و دوم نظارت بر اجرای کلیه سطوح عوامل پروازی از جمله باند، تاکسی‌رو، توقف‌گاه هواپیما، جاده‌های دسترسی و گشت‌زنی – زهکشی و حصارکشی و نیز کلیه ساختمان‌ها از جمله ترمینال‌ها با تجیهزات مربوطه – برج مراقبت پرواز – آتش‌نشانی و سایر ساختمان‌های جنبی دیگر – روشنایی سطوح عوامل پروازی – انتخاب، مکان‌یابی و نصب تأسیسات و دستگاه‌های ناوبری و اداری و مخابراتی، طرح جامع فرودگاه‌ها

بندر سازی و سازه‌های دریایی

مطالعات امکان‌سنجی فنی و اقتصادی، مراحل اول و دوم و نظارت بر اجرای بنادر صیادی، بنادر چند منظوره، سازه‌های دریایی، لایروبی و تأسیسات ساحلی، طرح جامع بنادر، مکان‌یابی و مطالعات رسوب، تجهیزات بندری.

ترافیک و حمل و نقل

مطالعه و طراحی و برنامه‌ریزی سیستم‌های مختلف حمل و نقل جاده‌های زمینی، هوایی، دریایی، راه‌آهن و خطوط لوله جهت جابجایی کالا و مسافر در سطوح مختلف درون شهری و برون شهری برای کلیه تأسیسات زیربنایی و ناوگان ترابری، سیستم‌های کنترل و هدایت ترافیک، سیستم‌های حمل و نقل هوشمند. مدیریت و سازماندهی سیستم‌های حمل و نقل.

حداقل شرایط لازم برای اخذ رتبه مشاور در گروه راه و ترابری

همانطور که در مقاله آشنایی با رتبه بندی مشاوران عرض کردیم؛ نیروی انسانی متخصص، کارهای انجام شده (تجربه کاری شرکت) ساختار مدیریتی و امکانات پشتیبانی هر یک براساس امتیازهایی که دارند از عوامل تشخیص صلاحیت مشاوران به حساب می آیند.
جهت استعلام قیمت خرید رتبه بندی مشاوران اینجا کلیک کنید.
 

عضویت در خبرنامه
برای اطلاع از آخرین مطلالب بروز شده در وب سایت پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمایید
۱۳۹۴ © تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سامانه تخصصی رتبه بندی پیمکانکاران و مشاوران شرکت مهندسی تشعشع می باشد طراحی سایت توسط : شرکت طراحی سایت پایدار سامانه