مهندسی تشعشع
گروه خدمات مدیریت

اخذ رتبه مشاور در گروه خدمات مدیریت مناسب مشاوران فعال در هر یک از تخصص‌های این گروه می‌باشد.

رتبه بندی مشاوران در گروه خدمات مدیریت به ۵ تخصص به شرح زیر نقسیم می‌شود:

تخصص مدیریت عمومی
تخصص مدیریت مالی
تخصص مدیریت بازاریابی
تخصص مدیریت منابع انسانی
تخصص مدیریت تولید

شرح اعم هر تخصص در رتبه بندی گروه خدمات مدیریت

مدیریت عمومی

خدمات مشاوره‌ای، راهنمایی، برنامه‌ریزی آموزشی، پژوهش وکمک‌های عملیاتی است که در رابطه با موضوعاتی همچون خط مشی، استراتژی و برنامه‌ریزی کسب و کار، فرآیندها و ساختارهای سازمانی، سیستم‌های مدیریتی و بطور کلی تکنیک‌ها و روش‌هایی که برای مدیریت بهتر یک سازمان مورد نیاز می‌باشند.

مدیریت مالی

خدمات مشاوره‌ای، راهنمایی، برنامه‌ریزی آموزشی، پژوهش و کمک‌های عملیاتی است که در رابطه با موضوعاتی همچون مدیریت مالی، تحلیل ترکیب سرمایه و نقدینگی، مشاوره امور مالی و مالیاتی و طراحی و تدوین سیستم‌های حسابداری و حسابرسی و مالی و سایر موضوعاتی که ماهیت مالی دارند می‌باشند. به جز: خدمات مشاوره مدیریت کوتاه مدت سبد سرمایه‌گذاری که معمولا بوسیله کارگزاران و واسطه‌های مالی انجام می‌شود.

مدیریت بازاریابی

خدمات مشاوره‌ای، راهنمایی، برنامه‌ریزی آموزشی، پژوهش وکمک‌های عملیاتی است که در رابطه با استراتژی‌ها و عملیات بازاریابی یک سازمان شامل تحلیل و تدوین استراتژی بازاریابی، سیاست‌گذاری چگونگی ارائه محصولات، مسائل مربوط به رقباء، بخش‌بندی بازار، استراتژی‌های بازاریابی، بازارسازی و کلیه عملیات مربوط به تدوین بازاریابی در یک سازمان را شامل باشد. به جز: خدمات روابط عمومی و تبلیغات.

مدیریت منابع انسانی

خدمات مشاوره‌ای، راهنمایی، برنامه‌ریزی آموزشی، پژوهش و کمک‌های عملیاتی است که در رابطه با خط مشی مدیریت، استراتژی وبرنامه‌ریزی منابع انسانی، طرح‌ریزی توسعه منابع انسانی و کلیه موضوعاتی که برای مدیریت بهتر منابع انسانی در یک سازمان مورد نیاز می‌باشند.

مدیریت تولید

خدمات مشاوره‌ای، راهنمایی، برنامه‌ریزی آموزشی، پژوهش و کمک‌های عملیاتی است که در ارتباط با کاهش هزینه‌ها و بهبود کیفیت تولید، انواع سیستم‌های تولید، تعمیرات و نگهداری، توسعه و تکوین محصول و سایر موضوعاتی که برای مدیریت بهتر تولید در یک سازمان مورد نیاز می باشد. به جز: خدمات مشاوره‌ای فنی فرآیندهای صنعتی.

حداقل شرایط لازم برای اخذ رتبه مشاور در گروه خدمات مدیریت

همانطور که در مقاله آشنایی با رتبه بندی مشاوران ذکر کردیم؛ نیروی انسانی متخصص، کارهای انجام شده (تجربه کاری شرکت) ساختار مدیریتی و امکانات پشتیبانی هر یک براساس امتیازهایی که دارند از عوامل تشخیص صلاحیت مشاوران محسوب می‌شوند.
جهت استعلام تعرفه های  رتبه  بندی مشاوران اینجا کلیک کنید

عضویت در خبرنامه
برای اطلاع از آخرین مطلالب بروز شده در وب سایت پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمایید
۱۳۹۴ © تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سامانه تخصصی رتبه بندی پیمکانکاران و مشاوران شرکت مهندسی تشعشع می باشد طراحی سایت توسط : شرکت طراحی سایت پایدار سامانه