مهندسی تشعشع
جابجایی پرسنل امتیاز آور

جابجایی پرسنل امتیاز آور

در بسیاری موارد پیش آمده که بدلیل قطع همکاری پرسنل امتیاز آور و یا مواردی از این دست شرکت مجبور به تعویض پرسنل امتیاز آور و یا اعضای هیئت مدیره می باشد.

برای این کار می بایست ابتدا جایگزین مناسب برای شخص و یا اشخاصی که میخواهند خارج شوند پیدا کرد ، چراکه باید امتیاز افراد جایگزین با افراد خارج شده معادل باشند تا قابل تایید باشد.برای محاسبه امتیاز افراد امتیازور میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

1 . پس از یافتن شخص و یا اشخاص مورد قبول باید در سامانه ساجات آنها را ذخیره نمایید

2 . پرونده الکترونیکی را به منظور جابجایی پرسنل ارسال نمایید

3 . درخواست خود را برای کارشناس  کامنت بگذارید

4 . در صورت مورد قبول بودن شخص جدید ، کارشناس آن را تایید خواهد کرد در غیر اینصورت ایرادهای وارده را طی کامنت برای شما ارسال خواهد کرد

5 . در صورت تایید شدن ، تیک تایید پرسنل قبلی برداشته خواهد شد و شما به راحتی می توانید آنها را خارج نمایید و در غیر اینصورت باید به رفع ایرادات بپردازید و پرونده را مجددا ارسال نمایید.

امیدوارم که مطالب آموزشی سایت برای شما کارساز باشد.

در صورت وجود هر گونه مشکل در خصوص رتبه بندی پیمانکاران و مشاوران می توانید با تماس بگیرید و پس از عقد قرارداد و پرداخت کل مبلغ بعد از انجام کار و اتمام توافقات با کمترین هزینه کار را به ما بسپارید.

آموزش ثبت قرارداد در ساجات

 

 


عضویت در خبرنامه
برای اطلاع از آخرین مطلالب بروز شده در وب سایت پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمایید
۱۳۹۴ © تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سامانه تخصصی رتبه بندی پیمکانکاران و مشاوران شرکت مهندسی تشعشع می باشد طراحی سایت توسط : شرکت طراحی سایت پایدار سامانه