• آموزش
 • page
  خانهرتبه بندی مشاوران کشاورزی

  رتبه بندی مشاوران کشاورزی

  اخذ رتبه مشاور در گروه کشاورزی مناسب مشاوران فعال در هر یک از تخصص‌های این گروه می‌باشد.

  رتبه بندی مشاوران در گروه کشاورزی به ۴ تخصص به شرح زیر نقسیم می‌شود:

  تخصص کشاورزی، منابع طبیعی و دامپروری
  تخصص شیلات و آبزیان
  تخصص فضای سبز
  تخصص گلخانه و مجتمع‌های گلخانه‌ای
  شرح اعم هر تخصص در رتبه بندی گروه کشاورزی
  کشاورزی، منابع طبیعی و دامپروری
  آگاهی ازامکان‌سنجی، مطالعات فنی و اقتصاد کشاورزی، بیوتکنولوژی، مدیریت تهیه طرح و تهیه طرح‌های جامع توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، دامپروری. مطالعات، برنامه‌ریزی و تهیه طرح‌ها و پروژه‌ها در زمینه‌های: زراعت، باغبانی، دامداری، دامپروری، دامپزشکی، جنگل و مرتع، حفاظت خاک و آب و آبخیزداری، تثبیت شن، مکانیزاسیون، تجهیز و نوسازی مزارع، ساماندهی و یکپارچه کردن اراضی، تهیه طرح‌های شبکه‌های آبیاری و زهکشی داخل مزارع و باغات، تسطیح و بهسازی اراضی، شبکه راه‌های بین مزارع، خاکشناسی و اصلاح اراضی، ایجاد مجتمع‌های زراعی و دامی و گلخانه‌ای، توسعه عمران روستایی و عشایری.

  شیلات و آبزیان

  مطالعات امکان‌سنجی، مطالعات و برنامه‌ریزی مربوط به تکثیر و پرورش انواع آبزیان و تعیین ظرفیت‌ها و امکانات و بررسی ذخایر آب‌های طبیعی و مدیریت بهره‌برداری بهینه از آن‌ها، مطالعات مربوط به صید و بهره‌برداری آبزیان، مطالعات مربوط به عمل‌آوری آبزیان صید شده در آب‌های طبیعی، توسعه ذخایر دریایی، طراحی استخرهای پرورش ماهی و مراکز پرورش ماهیان زینتی، مدیریت بهداشتی واحدهای شیلاتی، کنترل و پیشگیری بیماری‌های آبزیان.

  فضای سبز

  مطالعات امکان سنجی، انجام مطالعات، برنامه‌ریزی و تهیه طرح‌های توسعه و عمران فضای سبز، طراحی جامع فضای سبز، شناسایی گیاهان و درختان کاربردی در پارک‌ها و فضای سبز، استاندارد سازی و بهینه‌سازی فضای سبز، چشم اندازهای طبیعی شهری و باغات تزیینی.
  گلخانه و مجتمع‌های گلخانه‌ای
  مطالعه امکانسنجی سیستم تولید، برداشت و توزیع محصولات گلخانه‌ای، طراحی انواع گلخانه‌ها به تناسب اقلیم منطقه و محصول تولیدی و هدایت کلیه عملیات دقیق پارامترهای محیطی و بیرونی و درونی، تأثیرگذار و فعالیت‌های گلخانه‌ای.

  حداقل شرایط لازم برای اخذ رتبه مشاور در گروه کشاورزی

  همانطور که در مقاله آشنایی با رتبه بندی مشاوران ذکر کردیم؛ نیروی انسانی متخصص، کارهای انجام شده (تجربه کاری شرکت) ساختار مدیریتی و امکانات پشتیبانی هر یک براساس امتیازهایی که دارند از عوامل تشخیص صلاحیت مشاوران در گروه کشاورزی محسوب می‌شوند.
  جهت استعلام خرید و فروش تعرفه های  رتبه  بندی مشاور اینجا کلیک کنید